Zásady ochrany osobních údajů

Úvod

Respektování soukromí našich zákazníků je pro nás na prvním místě. Tento dokument, označovaný jako 'Zásady ochrany osobních údajů', vysvětluje, jakým způsobem sbíráme, používáme a chráníme Vaše osobní údaje, když navštívíte nebo používáte naši webovou stránku Relaxační Eden Masáže. Zavazujeme se k ochraně Vašeho soukromí a přizpůsobení našich pravidel ochrany osobních údajů aktuálním právním normám.

Získávání osobních údajů

Sbíráme osobní údaje, které nám poskytnete dobrovolně při používání našich služeb, například při rezervaci masáže, vyplnění kontaktního formuláře na naší web stránce nebo odběru newsletteru. Tyto údaje zahrnují Vaše jméno, e-mailovou adresu, telefonní číslo a jakékoli další informace, které se rozhodnete sdílet. Sbíráme také informace o Vašem chování na webu prostřednictvím souborů cookies, které nám pomáhají zlepšovat Vaše uživatelské zážitky.

Účel zpracování údajů

Osobní údaje, které shromažďujeme, používáme výhradně za účelem poskytování a zlepšení našich služeb. To zahrnuje správu rezervací, odpovědi na Vaše dotazy, informování o změnách služeb nebo o nových nabídkách. Vaše osobní údaje nikdy neposkytujeme třetím stranám pro marketingové účely bez Vašeho výslovného souhlasu.

Bezpečnost a ochrana osobních údajů

Zabezpečení shromážděných údajů je pro nás prioritou. Přijímáme přiměřená technická a organizační opatření k ochraně Vašich osobních údajů před neoprávněným přístupem, zneužitím, zničením nebo jinou nežádoucí manipulací. Všechny údaje jsou uchovávány v souladu s platnou legislativou a jsou pravidelně revidovány s ohledem na jejich bezpečnost.

Práva subjektů údajů

Máte právo kdykoli požádat o přístup k Vašim osobním údajům, které máme uloženy. Máte také právo požadovat opravu nebo smazání těchto údajů, omezení jejich zpracování nebo se proti němu vznést námitku. Pro všechny tyto požadavky můžete kontaktovat naši zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu na adrese [email protected].

Kontaktní údaje majitele webu

V případě jakýchkoli otázek nebo požadavků týkajících se zpracování Vašich osobních údajů se neváhejte obracet na majitele webové stránky, Vladimíra Novotného. Jeho kontaktní údaje jsou následující: Vladimír Novotný, Mahenova 2, 612 00 Brno-Černá Pole, Česká republika, e-mail: [email protected].

srp, 9 2023