Obchodní podmínky

Úvod

Vítáme vás na webových stránkách Relaxační Eden Masáže. Tyto obchodní podmínky upravují vztahy mezi provozovatelem tohoto webu, panem Vladimírem Novotným, a jejich uživateli. Užívání webové stránky eden-relax.cz je podmíněno přijetím a dodržením těchto obchodních podmínek. Tyto pravidla jsou nezbytná pro řádné fungování webových stránek a poskytování služeb na profesionální úrovni. Zavazujeme se k transparentnosti a férovému jednání, a právě proto je důležité, abyste se s podmínkami řádně seznámili. Poskytujeme detailní informace o charakteru služeb, způsobech rezervace masáží, cenách, stornovacích podmínkách a dalších důležitých okolnostech spojených s využíváním našich služeb. Důkladně prosím prostudujte všechny sekce těchto obchodních podmínek, neboť s každým použitím našich služeb vyjadřujete svoji srozumitelnost a bezpodmiňový souhlas se všemi současnými pravidly a podmínkami.

Použití služeb a Odpovědnost

K používání služeb na webu eden-relax.cz je oprávněn každý, kdo souhlasí s těmito obchodními podmínkami a je starší 18 let. Provádění rezervací masáží a využití jiných služeb jsou podmíněny poskytnutím pravdivých a aktuálních informací. Každý uživatel nese plnou odpovědnost za informace, které na webových stránkách poskytne. Je na vás, abyste udržovali svoje osobní údaje v co nejaktuálnějším stavu a informovali nás o jakýchkoli změnách, které by mohly mít vliv na rezervace či komunikaci s námi. O zmenách vašich osobních údajů nás prosím informujte co nejdříve na e-mailovou adresu [email protected].Web eden-relax.cz dále neslouží ke komerčnímu využití bez předchozího svolení. Jakékoliv kopírování obsahu, obrázků, textů či jakékoliv jiné části webu pro komerční účely nebo jiné šíření bez explicitního písemného svolení vlastníka stránek je přísně zakázáno a může být postihováno právními kroky.

Rezervace a Storno podmínky

Rezervace služeb je možná pohodlně přes naše webové stránky. Po dokončení rezervace obdržíte potvrzující e-mail s detaily vaší rezervace a informacemi o způsobu platby. Máte-li zájem o zrušení nebo změnu času rezervace, je třeba tak učinit nejpozději 24 hodin před plánovaným termínem masáže. V případě, že rezervaci zrušíte později, může být účtován stornovací poplatek ve výši až 50% z celkové ceny rezervované služby. Chápeme, že mohou nastat nečekané situace, ale v zájmu férovosti vůči ostatním klientům a provozu salonu je nutné tyto podmínky dodržovat. Při nedodržení těchto podmínek si provozovatel stránky vyhrazuje právo na uplatnění stornovacího poplatku podle uvedených kritérií.

Ochrana Osobních údajů

Tato sekce se zabývá ochranou vašich osobních údajů, která je pro nás velmi důležitá. Všechny osobní údaje, které nám poskytnete při využívání našich služeb, jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména pak se zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR. Vaše osobní údaje jsou používány výhradně pro účely rezervace masážních služeb a pro komunikaci s vámi. Zajišťujeme jejich maximální bezpečnost a ochranu. Neposkytujeme vaše osobní údaje třetím stranám bez vašeho výslovného svolení, kromě případů, kdy to vyžaduje zákon nebo rozhodnutí soudního či jiného státního orgánu.

Kontaktní informace majitele

V případě, že máte jakékoli dotazy, připomínky nebo požadavky ohledně těchto obchodních podmínek, prosíme kontaktujte majitele stránky, pana Vladimíra Novotného, na adrese Mahenova 2, 612 00 Brno-Černá Pole, Česká republika, nebo na e-mail [email protected].

srp, 9 2023